Kurz angličtiny ve vinařství
Kurzy WSET v Brně
English for wine professionals
Jarní jazykové kurzy 2018

Letní soutěž o dva jazykové kurzy v hodnotě 2.799,- Kč!

Opět tu pro vás máme velkou letní soutěž o dva jazykové kurzy v hodnotě 2.799,- Kč ZDARMA!!

Tentokrát to nebude žádná soutěžní otázka, ale budeme vybírat nejlepší prázdninovou fotografii!

Téma je prosté: Léto a prázdniny! Pošlete nám foto, jak si užíváte léta. To víte, chceme se taky inspirovat 🙂

Foto prosím zašlete na adresu info@mkm.cz, popřípadě ve zprávě přes Facebook. Zpráva musí kromě přiložené fotografie obsahovat i Vaše jméno a e-mailovou adresu. Každý účastník soutěže smí zaslat pouze jednu fotografii.

Fotografie můžete zasílat ode dneška až do 20.8.2017.

Všechny soutěžní fotografie budou dne 21.8.2017  uveřejněny na Facebooku MKM a může začít boj o výhru! 🙂 Lajkovat se bude až do 10.9.2017. Výherci budou vyhlášeni na Facebooku MKM  dne 12.9.2017. Pořadí se určí dle počtu „lajků“ jednotlivých fotografií.  Tři fotografie s největším počtem lajků postoupí do finále a naše odborná komise z kanceláře MKM  vybere dva výherce 🙂

A ještě menší bonus pro ty, kteří se rozhodnout dopřát možnost výhry i ostatním a budou naši soutěž sdílet na svém Facebookovém profilu – získají 10% slevu na podzimní jazykový kurz! A zrovna tak slevu získají všichni, kdo se soutěže zúčastní!

Už teď se těšíme na všechny vaše fotografie! 🙂 Tak krásné léto a focení zdar! 🙂

 

 

Podrobná pravidla soutěže:

1, Soutěž organizuje společnost JUDr. Pavlína Megová, MKM Jazyková škola Překladatelská agentura, Jaselská 200/17, 602 00 Brno, IČ: 633 82 229 (dále jen MKM Jazyková škola Překladatelská agentura).

2. Účast v soutěži je zdarma a není podmíněna nákupem zboží či služeb společnosti MKM Jazyková škola Překladatelská agentura.

3. Soutěž trvá od 11. 7. 2017 do 20. 8. 2017. Soutěží se o 2 skupinové jazykové kurzy dle vlastního výběru. Hodnota jednoho kurzu je 2.799,- Kč.

4. Soutěžící budou zasílat na email info@mkm.cz fotografie na téma „Léto a prázdniny“. Všechny soutěžní fotografie budou uveřejněny dne 21.8.2017 na Facebooku MKM.

5.Výherci se určí dle počtu „lajků“ jednotlivých fotografií.  Tři fotografie s největším počtem „lajků“ postoupí do finále. Interní komise společnosti MKM Jazyková škola Překladatelská agentura vybere dva výherce. Výherci kurzů budou zveřejněni dne 12. 9. 2017 na Facebooku MKM Jazykové školy Překladatelské agentury.

6. Bude-li mít organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude účastník ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, jenž je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.

7. Výhra účastníka soutěže, kterou z důvodů spočívajících nikoli na straně organizátora nebude možno doručit, propadá ve prospěch organizátora. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení oznámení o výhře nebo za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení výhry samotné z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací, poskytovatele poštovních služeb či jiného doručovatele.

8. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění.

9. Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi soutěže společnosti MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu, v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění.

10. Soutěžící registrací do Soutěže souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže v plném rozsahu.

11. Soutěž organizuje společnost MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com. Společnost Facebook je kompletně osvobozená od závazků každým účastníkem.  

Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Facebook není žádným způsobem spojen s pořádáním a organizací soutěže a veškerá rizika nese organizátor.

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Skvělá lektorka – zábavná, schopná učit, nadšená (Vittoria Messina a Katka Fárková).“ Markéta Č./odpolední a […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura