Letní jazykové kurzy 2018
Den otevřených dveří - 26. 6. 2018
Přihlaste se na pomaturitní studium
Mistrovství ČR v blendování vína
Kurz angličtiny ve vinařství
Kurzy WSET v Brně
English for wine professionals

Facebookové soutěže o dvě vstupenky na Winemeritage!

Máte rádi víno a vše co se kolem něj točí?! Pokud ano, tak nesmíte chybět na 1. Ročníku Mistrovství České republiky v blendování vína!

A jelikož se na tuto akci moc těšíme a chceme, abyste se těšili s námi, tak tu máme pro vás soutěž o dvě vstupenky v celkové hodnotě 2.380,- Kč!!   

Soutěž najdete na Facebooku MKM! 

 

 

Pravidla Facebookové soutěže o dvě vstupenky na Winemeritage – Mistrovství České republiky v blendování vína

 1. Soutěž organizuje společnost JUDr. Pavlína Megová, MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura, Jaselská 200/17, 602 00 Brno, IČ: 633 82 229 (dále jen MKM Jazyková škola a Překladatelská agentura).
 2. Účast v soutěži je zdarma a není podmíněna nákupem zboží či služeb společnosti MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura.
 3. Soutěž trvá od 16. 5. 2018 19 do 4. 6. 2018 do 24.00 hod. Soutěží se o dvě vstupenky na Winemeritage – Mistrovství České republiky v blendování vína
 4. Soutěžící zodpoví v komentáři pod příspěvkem soutěžní otázku.
 5. Výherce kurzu bude vylosován a zveřejněn dne 5. 6. 2018 ve 20.00 hod na Facebookové stránce MKM Jazykové školy, Překladatelské agentury. Do slosování postoupí pouze správné odpovědi!

 

 1. Bude-li mít organizátor oprávněné podezření na podvodné, nepoctivé nebo nekalé jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, nebo pokud k takovému jednání dojde, bude účastník ze soutěže vyloučen; to platí stejně i v případě jiného jednání účastníka soutěže či jiné osoby, která účastníku soutěže napomohla či mohla napomoci k výhře, jenž je jinak v rozporu se soutěžními pravidly či podmínkami. Účast v soutěži nelze vymáhat soudní cestou.
 2. Výhra účastníka soutěže, kterou z důvodů spočívajících nikoli na straně organizátora nebude možno doručit, propadá ve prospěch organizátora. Organizátor neodpovídá za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení oznámení o výhře nebo za ztrátu, poškození, zničení, či nedoručení výhry samotné z důvodů spočívajících na straně účastníka soutěže nebo poskytovatele služeb elektronických komunikací, poskytovatele poštovních služeb či jiného doručovatele.
 3. Na výhru nevzniká právní nárok a není možné ji směnit za hotovost ani místo ní požadovat jiné plnění.
 4. Účastník soutěže dává svojí účastí v soutěži souhlas organizátorovi soutěže společnosti MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura souhlas se zpracováním jeho osobních údajů, pro účely organizace soutěže a v rozsahu nutném k tomuto účelu,v souladu se zákonem č. 101/2000 Sb., o ochraně osobních údajů a zákonem č. 127/2005 Sb., o elektronických komunikacích, v platném znění.
 5. Soutěžící registrací do Soutěže souhlasí s pravidly a podmínkami soutěže v plném rozsahu.
 6. Soutěž organizuje společnost MKM Jazyková škola, Překladatelská agentura z vlastní iniciativy a nezávisle na portálu www.facebook.com. Společnost Facebook je kompletně osvobozená od závazků každým účastníkem.

Propagační akce není žádným způsobem sponzorována, podporována ani spravována společností Facebook a nijak s ní nesouvisí.

Facebook není žádným způsobem spojen s pořádáním a organizací soutěže a veškerá rizika nese organizátor.

 

 

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Stoprocentní profesní zkušenost, spolehlivost a vstřícnost. Oceňujeme kvalitu přednášejících lektorů, kteří přizpůsobují výuku potřebám studentů […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura