Skupinové kurzy

Jarní kurzy v MKM

Přijďte se k nám podívat na ukázkovou hodinu ZDARMA!

 

Odpolední a večerní kurzy pro širokou veřejnost pořádáme v mnoha světových jazycích a v různých úrovních pokročilosti. Od úplných začátečníků, přes mírně a středně pokročilé až po velmi pokročilé a zkušené studenty, kteří si chtějí udržovat znalost daného cizího jazyka. Všechny cizí jazyky u nás vyučují kvalitní lektoři s odpovídajícím vzděláním a bohatými zkušenostmi, včetně rodilých mluvčích.

Na konci kurzu je možné absolvovat test, na jehož základě Vám vystavíme certifikát potvrzující Vaší výstupní úroveň.

Minimální počet studentů pro otevření kurzu jsou 4 studenti. Maximální počet studentů ve skupině je 12. Pokud Vás zajímá obsazenost Vámi zvoleného kurzu, neváhejte nás kontaktovat.

 

Neznáte svoji pokročilost a nevíte, na jaký kurz se přihlásit? Napište nám na kurzy@mkm.cz a my Vám zašleme rozřazovací test a po jeho vyplnění Vám napíšeme, jaký kurz je vhodný právě pro Vás.

 

Výhodné slevové akce:

  • 10% sleva pro stávající klienty z podzimního semestru 2017 nebo z letních kurzů 2017
  • 5% sleva pro studenty (nutno prokázat se platným průkazem ISIC)
  • 5% sleva pro klienty pobírající důchod a držitele seniorpasu

Pozn. Slevy nelze sčítat. Uvedené slevy neplatí při platbě přes programy Benefit plus a Benefity nebo při platbě poukázkami Sodexo a Ticket. 

 

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Lektoři, kteří nás učí, jsou výbornými pedagogy, umí podat a vysvětlit učivo a mají také […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura