více informací zde :)
ONLINE
ONLINE
Pro více info
Odpolední kurzy
ONLINE
Těšíme se na Vás!
Kurzy WSET v Brně a nově v Praze
English for wine professionals

Soutěž na návrh etikety vítězného cuvée 2022

Vyhlašujeme grafickou soutěž na návrh etikety vítězného Cuvée z typických moravských červených odrůd doprovázející třetí ročník Mistrovství ČR v blendování vína Winemeritage.

 

Winemeritage logo 2

Cílem soutěže je vybrat návrh etikety pro vítězné Cuvée 3.ročníku Mistrovství České republiky v blendování vína. Vítěz soutěže Winemeritage si zvolí etiketu nejlépe vystihující charakter daného Cuvée.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Soutěž je vyhlášená jako jednokolová a je otevřená pro širokou odbornou i laickou veřejnost, tedy pro fyzické i právnické osoby. Všechny návrhy budou předloženy fyzicky a současně v elektronické podobě. Lze přihlásit více návrhů od jednoho účastníka.

 

ODMĚNA

Autor vítězného návrhu obdrží jednorázovou odměnu 10 000 Kč. Dále je součástí odměny mediální propagace vítězného návrhu a jeho autora.

Zde inspirace z minulých ročníků: 

 

TERMÍN

Termín odevzdání soutěžního návrhu v elektronické i vytištěné podobě je stanoven do: 30. 4. 2022 do 17:00 hodin. Za datum doručení návrhu je pokládáno převzetí soutěžní práce organizátorem na adrese Jakubská 121/1, 602 00 Brno. Kompletní soutěžní pravidla a podklady najdete níže.

Přihláška etiketa 2022

grafická soutěž 2022


 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Lea je skvělá lektorka, milá a trpělivá. Doporučuji zájemcům, kteří hledají jazykovou školu s kvalitní […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura