Tlumočení

Překladatelská agentura MKM poskytuje soudní tlumočení, tlumočení po telefonu, konsekutivní či simultánní tlumočnické služby, včetně zajištění tlumočnické techniky.

Všichni tlumočníci se řídí kodexem překladatelů a tlumočníků. Veškeré informace, se kterými se při tlumočení setkají, jsou považovány za přísně důvěrné.

Simultánní tlumočení

Při simultánním tlumočením probíhá překlad tlumočníka paralelně s mluveným projevem řečníka a to díky tlumočnické technice jako je tlumočnická kabina, sluchátka apod. Tlumočení může probíhat i bez tlumočnické techniky, potom se jedná o tlumočení šeptem ke klientovi, tzv. šušotáž.

V případě, že klient nemá tlumočnickou techniku k dispozici, zařídíme její pronájem včetně dopravy a technika, dle konkrétních požadavků.

Konsekutivní tlumočení

Jedná se o tlumočení, kdy se řečník po určitých pasážích mluveného projevu odmlčí a poskytne tím prostor tlumočníkovi, který danou pasáž přeloží.

Ceník

Základní cizí jazyky* Cena/půl dne bez DPH Cena/půl dne s DPH
konsekutivní tlumočení 4 000 Kč 4 840 Kč
simultánní tlumočení 5 000 Kč 6 050 Kč
Základní cizí jazyky* Cena/celý den bez DPH Cena/celý den s DPH
konsekutivní tlumočení 8 000 Kč 9 680 Kč
simultánní tlumočení 9 900 Kč 11 979 Kč

* Základní cizí jazyky: anglický, německý, ruský, polský, francouzský, italský a ukrajinský jazyk.

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„S jazykovou školou MKM dlouhodobě spolupracujeme a doufáme ve spolupráci i do budoucna. Můžeme se na […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura