Skupinové kurzy

JARNÍ KURZY, LETNÍ KURZY a PODZIMNÍ KURZY v MKM

 

Odpolední a večerní jazykové kurzy pro širokou veřejnost pořádáme v mnoha světových jazycích a v různých úrovních pokročilosti. Všechny cizí jazyky u nás vyučují kvalitní lektoři s odpovídajícím vzděláním a bohatými zkušenostmi, včetně rodilých mluvčích.

Na konci kurzu je možné absolvovat test, na jehož základě Vám vystavíme certifikát potvrzující Vaši výstupní úroveň.

Minimální počet studentů pro otevření kurzu jsou 4 studenti. Maximální počet studentů ve skupině je 12. Pokud Vás zajímá obsazenost Vámi zvoleného kurzu, neváhejte nás kontaktovat.

V případě zaslání přihlášky do odpoledního kurzu Vám držíme místo v kurzu po dobu 10 pracovních dnů.  V případě, že neobdržíme platbu kurzovného v daný čas, je Vaše přihláška neplatná.
V případě neotevření kurzu Vám kurzovné vrátíme.

V případě odhlášení z kurzu, který je nebo bude otevřen, účtujeme storno poplatek ve výši 30 % z uhrazené částky.

Neznáte svoji pokročilost a nevíte, na jaký kurz se přihlásit? Napište nám na kurzy@mkm.cz a my Vám zašleme rozřazovací test a po jeho vyplnění Vám napíšeme, jaký kurz je vhodný právě pro Vás. Testy jsou k dispozici pro AJ, NJ.

Nevyučujeme v době státních svátků: jarní kurzy: velikonoční svátky
letní kurzy: 5. a 6.7.2023
podzimní kurzy: 28.10.,17.11., 24.12., 25.12.,26.12. 2023

Přijďte se k nám podívat na ukázkovou hodinu ZDARMA!

 

Výhodné slevové akce:

  • 10% sleva pro klienty z předchozího semestru
  • 5% sleva pro studenty (nutno prokázat se platným průkazem ISIC)
  • 5% sleva pro klienty pobírající důchod a držitele seniorpasu

 

Pozn. Slevy nelze sčítat. Uvedené slevy neplatí při platbě přes programy Benefit plus a Benefity nebo při platbě poukázkami Sodexo, Edenred  a Ticket.

U nás je možné platit kartou Benefit Plus.

Všechny jazykové kurzy připravují na standardizované jazykové zkoušky.

 

Zákon o DPH, týkající se osvobození jazykového vzdělávání – §57, bod f:
f) jazykové vzdělání poskytované fyzickými a právnickými osobami působícími v oblasti jazykového vzdělávání uznanými Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy a dále jazykové vzdělání poskytované osobami působícími v oblasti jazykového vzdělávání v přípravných kurzech pro vykonání standardizovaných jazykových zkoušek uznaných Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy, (Pozn. č. 44f: Rozhodnutí Ministerstva školství, mládeže a tělovýchovy, kterým se stanoví Seznam standardizovaných jazykových zkoušek.)
 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Lea je skvělá lektorka, milá a trpělivá. Doporučuji zájemcům, kteří hledají jazykovou školu s kvalitní […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura