Firemní výuka jazyků

Spolupracujete se zahraničními společnostmi a rádi byste zlepšili jazykové znalosti svých zaměstnanců? Nechte nás, abychom se o ně postarali.

Komplexní jazykové vzdělávání pro firmy je nedílnou součástí naší nabídky. Metodicky pro vás zpracujeme studijní plán tak, aby co nejvíce vyhovoval jak vaší firemní kultuře, tak požadavkům a potřebám budoucích studentů. Zajišťujeme efektivitu, měřitelné výsledky a úsporu vašich nákladů. Naším cílem je váš úspěch!

Firemní výuka se obvykle odehrává přímo u vás na pracovišti, a to pod vedením jak českých lektorů s vysokoškolským vzděláním a odbornými zkušenostmi, tak rodilých mluvčí celé řady světových jazyků.

 

Od 31. března odstartoval projekt „Podpora odborného vzdělávání zaměstnanců“.

Příspěvek, který můžete získat, pokrývá 85% nákladů na jazykové a další vzdělávací aktivity realizované externím vzdělávacím zařízením a 100% mzdových nákladů.

Veškerou administrativu spojenou se získáním dotace vyřídíme za vás!

Provedeme analýzu vašich vzdělávacích potřeb, doporučíme a zrealizujeme pro vás nejvhodnější typy kurzů z těchto oblastí:

  • Odborné jazykové kurzy (bussines, stavebnictví, strojírenství, medicína, vinařství, hotelnictví…)
  • Finanční gramotnost, finanční analýza
  • Management a vedení lidí
  • Operační management
  • Strategický management lidských zdrojů

V případě zájmu o více informací či kalkulaci nás kontaktujte na email js@mkm.cz.

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Stoprocentní profesní zkušenost, spolehlivost a vstřícnost. Oceňujeme kvalitu přednášejících lektorů, kteří přizpůsobují výuku potřebám studentů […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura