Naši lektoři

Radka

Pokud hledáte lektorku s mnohaletou zkušeností, která umí předat svoje vědomosti bezezbytku, tak v MKM takovou máme :). Pokud se vám bude zdát, že neudržíte oči po ránu a potřebujete kafe, tak první hodina s Radkou vás rozhodně probudí. Intenzivní procvičování gramatiky v kombinaci se salvou humoru, kterým je Radka pověstná. To jsou její hodiny.

Ve zkratce, co o ní zmínili studenti:

– udrží moji pozornost
– vždy dokáže zvednout náladu
– hodina plná energie
– umí namotivovat

Peťa

Každá třída potřebuje svého třídního učitele a Peťa je osoba, která se této role zhostí každým rokem a to s maximálním nasazením. Je usměvavá, spolehlivá, moc ráda se pouští do nových výzev a co je hlavní, umí zkombinovat školu hrou a dril, který je ve výuce opravdu zapotřebí. Pokud hledáte lektorku angličtiny od přírody, tak tady je 🙂

Neskutečně pozitivní lektorka, která nás nenechá vydechnout, protože jak říká ,,English is easy!“

Darja

Náš kolektiv českých lektorek doplňuje Darja. Klidnějšího a pozitivnějšího člověka byste kolem sebe těžko hledali. I když se ji na to samé budete ptát stále dokola, ona vám s klidem vše vysvětlí znovu a znovu.

Hodnocení od studentů:
– preciznost
– srozumitelný výklad
– velká efektivita hodin

Cisel

V MKM pomaturitku se během let střídají rodilí mluvčí Cisel , Colin a James. Přítomnost rodilého mluvčího je v našem kurzu samozřejmostí. Studenti se díky nim rychleji naučí komunikovat a myslet v cizím jazyce. Cisel naše pomaturitní studium učí už několikátý rok, takže zkušeností má opravdu hodně.  Výuka s ní je jedna velká jízda, kde nechybí trpělivost a lektorské zkušenosti. Cisel miluje deskové hry, a tak jsou nedílnou součástí její výuky.

Komentáře:  She is a wonderful teacher, knows how to teach; it is useful that we have to speak in English at all times.

James

V roce 2020 se do našeho kolektivu po malé pauze vrátil James a jsme za to moc rádi. Lektorské zkušenosti získal mnohaletým vyučováním firemních kurzů a pomaturitního studia. Studenti oceňují jeho klidný, humorem obohacený přístup k výuce.

Colin

Stálice mezi lektory pomaturitního studia. Studenti oceňující dynamiku výuky, obohacení slovní zásoby a jasný výklad problematické gramatiky.
Časté hodnocení u Colina zní: ,, prostě bomba“  ,, perfektní témata ke konverzaci“

Všichni naši lektoři mají odpovídající vzdělání, aby mohli vyučovat cizí jazyk. K tomu přidejte mnohaleté zkušenosti a máte jasnou volbou, které pomaturitní studium si zvolit 🙂

Alena

Náš nový člen teamu. Absolventka MU, která miluje učení angličtiny. Je velmi šikovná, účastní se mnohých kongresů v USA apod., takže má zkušeností na rozdávání.

Káťa

V hodnocení lektorů u nás Káťa dostává od studentů vždy plný počet bodů. Je energická, ráda nachází nové metody výuky,  studenti oceňují pestrost výuky a že vždy dobře poradí.

Anička

Energická, pohodová, skvěle vysvětluje gramatiku. Myslím, že se nikdy nemračí (alespoň jsem to nezažila ). Prostě naše Anička.