Koukněte na naše letní kurzy!
Těšíme se na Vás!
Kurzy WSET 1 a WSET 3 v roce 2019!
Kurzy WSET v Brně a nově v Praze
English for wine professionals
DPS 2019/2020

Soutěž na návrh etikety vítězného cuvée

Vyhlašujeme grafickou soutěž na návrh etikety vítězného Cuvée z typických moravských bílých odrůd doprovázející druhý ročník Mistrovství ČR v blendování vína Winemeritage.

 

Winemeritage logo 2

Cílem soutěže je vybrat návrh etikety pro vítězné Cuvée 2.ročníku Mistrovství České republiky v blendování vína. Vítěz soutěže Winemeritage si zvolí etiketu nejlépe vystihující charakter daného Cuveé.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Soutěž je vyhlášená jako jednokolová a je otevřená pro širokou odbornou i laickou veřejnost, tedy pro fyzické i právnické osoby. Všechny návrhy budou předloženy fyzicky a současně v elektronické podobě. Lze přihlásit více návrhů od jednoho účastníka.

 

ODMĚNA

Autor vítězného návrhu obdrží jednorázovou odměnu 5 000 Kč. Dále je součástí odměny mediální propagace vítězného návrhu a jeho autora.

 

TERMÍN

Termín odevzdání soutěžního návrhu v elektronické i vytištěné podobě je stanoven do: 25. 3. 2019 do 17:00 hodin. Za datum doručení návrhu je pokládáno převzetí soutěžní práce organizátorem na adrese Jakubská 121/1, 602 00 Brno. Kompletní soutěžní pravidla a podklady najdete níže.

Pravidla grafické soutěže (Winemeritage 2019)


Přihláška 2019

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Lea je skvělá lektorka, milá a trpělivá. Doporučuji zájemcům, kteří hledají jazykovou školu s kvalitní […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura