Letní jazykové kurzy 2018
Den otevřených dveří - 26. 6. 2018
Přihlaste se na pomaturitní studium
Mistrovství ČR v blendování vína
Kurz angličtiny ve vinařství
Kurzy WSET v Brně
English for wine professionals

Soutěž na návrh etikety vítězného cuvée

Vyhlašujeme soutěž na návrh etikety vítězného cuvée z typických moravských červených odrůd.

 

Winemeritage logo 2

Cílem soutěže je vybrat návrh etikety pro vítězné Cuvée 1.ročníku Mistrovství České republiky v blendování vína. Vítěz soutěže Winemeritage si zvolí etiketu nejlépe vystihující charakter daného Cuveé.

 

PODMÍNKY SOUTĚŽE

Soutěž je vyhlášená jako jednokolová a je otevřená pro širokou odbornou i laickou veřejnost, tedy pro fyzické i právnické osoby. Všechny návrhy budou předloženy fyzicky a současně v elektronické podobě. Lze přihlásit více návrhů od jednoho účastníka.

 

ODMĚNA

Autor vítězného návrhu obdrží jednorázovou odměnu 5 000 Kč. Dále je součástí odměny mediální propagace vítězného návrhu a jeho autora.

 

TERMÍN

Termín odevzdání soutěžního návrhu v elektronické i vytištěné podobě je stanoven do: 5. 6. 2018 do 17:00 hodin. Za datum doručení návrhu je pokládáno převzetí soutěžní práce organizátorem na adrese Jakubská 121/1, 602 00 Brno. Kompletní soutěžní pravidla a podklady najdete níže.

Pravidla grafické soutěže

Přihláška

 
MKM jazyková škola a překladatelská agentura

„Skvělá lektorka – zábavná, schopná učit, nadšená (Vittoria Messina a Katka Fárková).“ Markéta Č./odpolední a […]

více

Člen Asociace jazykových škol  MKM jazyková škola a překladatelská agentura  MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura MKM jazyková škola a překladatelská agentura