Kurzy ruštiny

Kurzy ruštiny vypisujeme pravidelně v různých úrovních od úplných začátečníků až po pokročilé. Kurzy ruštiny probíhají v samém centru Brna v moderních a klimatizovaných učebnách v počtu 4 až 8 studentů.

Naše kurzy ruštiny vedou zpravidla přímo rodilí mluvčí s výbornou znalostí češtiny, příp. zkušení vysokoškolsky vzdělaní lektoři a lektorky.

Pokud nepokračujete ve studiu v některém z navazujících kurzů, udělejte si pro správné určení úrovně a výběr vhodného kurzu ruštiny tento online test z ruštiny, výsledky obdržíte do e-mailu. Čísla u jednotlivých názvů kurzů označují návaznost na kurzy předchozí.

UPOZORNĚNÍ: 1. září 2023 dochází ke sloučení MKM a Correctu. Mnohé se nemění, v navazujících kurzech počítejte se svými dosavadními lektory, výuka bude probíhat ve stejných prostorách tak, jak jste zvyklí… Co můžete očekávat navíc? Širší nabídku skupinových jazykových kurzů! Přihlášení do kurzů probíhá pod taktovkou Correctu přes Informační systém, do kterého budete automaticky přesměrováni, jakmile si zvolíte preferovaný kurz. 

Veřejné kurzy ruštiny Brno / online kurzy ruštiny

Skupinové kurzy ruštiny

Kompletní informace ke kurzům včetně jejich sylabů naleznete na webu Correctu, kde se můžete zároveň do kurzů přihlásit.