Kurzy angličtiny

Kurzy angličtiny vypisujeme pravidelně v různých úrovních od úplných začátečníků až po pokročilé. Kurzy angličtiny probíhají v samém centru Brna v moderních prostorách a klimatizovaných učebnách v počtu 4 až 8 studentů.

Kurzy angličtiny vedou vysokoškolsky vzdělaní, zkušení a šikovní lektoři, konverzační a další vybrané kurzy angličtiny pak rodilí mluvčí.

Pokud nepokračujete ve studiu v některém z navazujících kurzů, udělejte si pro správné určení úrovně a výběr vhodného kurzu angličtiny tento online test z angličtiny, výsledky obdržíte do e-mailu. Čísla u jednotlivých názvů kurzů označují návaznost na kurzy předchozí.

UPOZORNĚNÍ: 1. září 2023 dochází ke sloučení MKM a Correctu. Mnohé se nemění, v navazujících kurzech počítejte se svými dosavadními lektory, výuka bude probíhat ve stejných prostorách tak, jak jste zvyklí… Co můžete očekávat navíc? Širší nabídku skupinových jazykových kurzů! Přihlášení do kurzů probíhá pod taktovkou Correctu přes Informační systém, do kterého budete automaticky přesměrováni, jakmile si zvolíte preferovaný kurz. 

Veřejné kurzy angličtiny Brno/ online kurzy angličtiny

Skupinové kurzy angličtiny

Kompletní informace ke kurzům včetně jejich sylabů naleznete na webu Correctu, kde se můžete zároveň do kurzů přihlásit.