Kurzy češtiny pro cizince

Díky našemu spojení s Jazykovým centrem Correct si aktuálně můžete volit svůj preferovaný kurz z nejrozsáhlejší nabídky kurzů češtiny pro cizince v Brně. Kurzy se vypisují pravidelně každé 2 měsíce v široké škále úrovní, a to jak pro anglicky mluvící, tak pro ukrajinsky/rusky mluvící. Kurzy češtiny probíhají v samém centru Brna v moderních a klimatizovaných učebnách v počtu 4 až 8 studentů.

Pokud nepokračujete ve studiu v některém z navazujících kurzů, udělejte si pro správné určení úrovně a výběr vhodného kurzu češtiny tento online test z češtiny, výsledky obdržíte do e-mailu.

UPOZORNĚNÍ: 1. září 2023 dochází ke sloučení MKM a Correctu. Mnohé se nemění, v navazujících kurzech počítejte se svými dosavadními lektory, výuka bude probíhat ve stejných prostorách tak, jak jste zvyklí… Co můžete očekávat navíc? Širší nabídku skupinových jazykových kurzů! Přihlášení do kurzů probíhá pod taktovkou Correctu přes Informační systém, do kterého budete automaticky přesměrováni, jakmile si zvolíte preferovaný kurz. 

Kurzy češtiny pro cizince Brno / online kurzy češtiny

Skupinové kurzy češtiny

Kompletní informace ke kurzům včetně jejich sylabů naleznete na webu Correctu, a to jak anglicky, ukrajinsky a rusky.