Kurzy italštiny

Díky našemu spojení s Jazykovým centrem Correct si aktuálně můžete vybrat z široké škály nabízených kurzů, které jsou vypsány v různých úrovních od úplných začátečníků až po pokročilé. Kurzy italštiny probíhají v samém centru Brna v moderních prostorách a klimatizovaných učebnách v počtu 4 až 8 studentů. Naše kurzy italštiny vedou vysokoškolsky vzdělaní, zkušení a šikovní lektoři.

Pokud nepokračujete ve studiu v některém z navazujících kurzů, udělejte si pro správné určení úrovně a výběr vhodného kurzu italštiny tento online test z italštiny, výsledky obdržíte do e-mailu. Pokud jste se italsky nikdy neučili, test si samozřejmě dělat nemusíte.

Čísla u jednotlivých názvů kurzů italštiny označují návaznost na kurzy předchozí.

UPOZORNĚNÍ: 1. září 2023 dochází ke sloučení MKM a Correctu. Mnohé se nemění, v navazujících kurzech počítejte se svými dosavadními lektory, výuka bude probíhat ve stejných prostorách tak, jak jste zvyklí… Co můžete očekávat navíc? Širší nabídku skupinových jazykových kurzů! Přihlášení do kurzů probíhá pod taktovkou Correctu přes Informační systém, do kterého budete automaticky přesměrováni, jakmile si zvolíte preferovaný kurz. 

Veřejné kurzy italštiny Brno/ online kurzy italštiny

Skupinové kurzy italštiny

Kompletní informace ke kurzům včetně jejich sylabů naleznete na webu Correctu, kde se můžete zároveň do kurzů přihlásit.